Všeobecné podmínky

Všeobecné podmínky užívání serveru Cislo.napiseme.info.

Každý návštěvník webových stránek Cislo.napiseme.info souhlasí s tím, že si přečetl tyto Všeobecné podmínky v plném rozsahu, že jim rozumí a souhlasí s nimi. Pokud s těmito podmínkami nesouhlasíte, okamžitě opusťte tento web.

Cislo.napiseme.info je veřejné diskusní fórum
Tato stránka je veřejné diskusní fórum. Komentáře a hodnocení jsou subjektivním vyjádřením jejich autorů, které nevyjadřují názor provozovatele služby Cislo.napiseme.info. Provozovatel služby Cislo.napiseme.info neručí za jejich správnost a objektivnost. Všechny příspěvky jsou publikovány ihned po jejich zadání do systému. Tyto webové stránky jsou provozovány v dobré víře. Tyto stránky nemají za cíl nikoho poškodit, ale napomoci lidem, kterým neustále zvoní telefony nejen pracovně, ale i s nekonečnými nabídkami, anketami a s různými pokusy o podvodné jednání. Cílem je tyto volající odhalit a případně na svém telefonu zablokovat.

Musí být dodržen zákon
Uživatel stránky www.cislo.napiseme.info musí formulovat příspěvek tak, aby nebyl v rozporu s právními předpisy České republiky, Evropské unie a dalšími státy světa. Příspěvek též nesmí být v rozporu s dobrými mravy.

Komentáře
Provozovatel Cislo.napiseme.info neodpovídá za obsah komentářů u příspěvků. Komentáře nejsou schvalovány, všechny komentáře jsou publikovány ihned po jejich zadání do systému. Vyhrazujeme si právo libovolný příspěvek či komentář bez náhrady smazat.

Vyhrazené práva provozovatele serveru
Provozovatel Cislo.napiseme.info si vyhrazuje právo kdykoliv a bez udání důvodu tyto podmínky kdykoliv změnit.